Čaje Bonthe

Zoznam gastro čajov Bonthé ktoré ponúkame


Máte záujem o nadviazanie spolupráce (ceny pre gastro odberateľov, kompletný sortiment príslušenstva) a ste majiteľom/prevádzkovateľom kaviarne, reštaurácie, baru alebo iného gastro zariadenia?

Zoznam produktov Bonthé:

Assam Silný a výdatný čierny čaj z Indie. Hutná, ľahko nasladlá chuť. Výborný aj s mliekom. Veľmi povzbudivý, vynikajúci ranný alebo popoludňajší životabudič.
Balzam na nervy Silný a výdatný čierny čaj z Indie. Hutná, ľahko nasladlá chuť. Výborný aj s mliekom. Veľmi povzbudivý, vynikajúci ranný alebo popoludňajší životabudič.
Camilka Bylinný čaj pre celkové uvoľnenie tela a mysli, pôsobí protizápalovo, uvoľňuje kŕče tráviaceho traktu a zlepšuje chuť do jedla. Vynikajúco chutí s medom
Cinnamon Apple Ovocný čaj tvorený obľúbenou kombináciou jablka a škorice.
Darjeelind Charakterom výnimočný čaj z Indie. Kvetinová vôňa, plná hladká, ušľachtilá muškátová chuť so sladko ovocnými tónmi. Vhodný pre celodenné popíjanie.
Forest Fruit Ovocný čaj, ktorý si svojou chuťou podmaní všetkých bez rozdielu veku. Sýta farba, plná ovocná vôňa a chuť. Lahodná zmes jahody, maliny a ríbezle
Fruit and Spicy Delikátna kombinácia zeleného čaju, ananásu a papáje, jemne dochutená štipkou korenia. Veľmi obľúbený čaj netradičnej chuti.
Ginger Lemon Bylinná zmes pôsobiaca pri prevencii chrípky a nádchy. Podporuje trávenie, prináša úľavu od žalúdočnej nevoľnosti. V zime výborne prehreje organizmus.
Jasmine Čínsky zelený čaj prírodne ochutený jazmínovými kvetmi. Príjemná uvoľňujúca vôňa jazmínu. Čaj pre načerpanie optimizmu počas dňa.
Mate Lemon Bylinný čaj z Južnej Ameriky obsahujúci rad vitamínov. Je vysoko stimulujúci podobne ako káva. Účinný zdroj energie pri duševnej a fyzickej vyčerpanosti.
Mint Bylinný čaj obľúbený pre prírodnú mentolovú arómu. Svieža, príjemne chladiá chuť. Čaj na upokojenie žalúdka a podporenie trávenia aj po výdatnom jedle.
Piňa Colada Ovocný čaj v znamení pravej exotiky. Nezameniteľná chuť, kombinácia kokosu a ananásu, ktorá Vam nachvíľu prinesie vôňu ďalekého Karibiku.
Senchia Najobľúbenejší a najznámejší japonský čaj. Svieža, sladko trávnatá chuť s ľahkým, veľmi príjemným zakončením. Ideálna voľba pre milovníka zeleného čaju.
Strawberry Biely čaj doplnený kúskami lesnej jahody. Jemná chuť bieleho čaju a jahody, doplnená esenciou aloe vera. Odporúčame pre denné aj večerné popíjanie.
Tuareg Kombinácia zelného čínskeho čaju a marockej mäty. Príjemná mätová chuť a vôňa. Odporúčam piť sladený. Vhodný pre osvieženie počas celého dňa.